Сьогодні на «Київгуму» завітала делегація з представників Київської облдержадміністрації та Чеської Республіки.
В рамках візиту в Україну 14-16 вересня 2021 р. Гетьманки Центральночеського краю Чеської Республіки Петри Пецкової на запрошення Голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна, високоповажні гості знайомились з роботою «Київгуми», як одного з найпотужніших підприємств Київської області. Адже малий та середній бізнес розкаже про регіон яскравіше, ніж будь-які слова.
Наші гості були приємно вражені масштабами та сучасністю підприємства. Екскурсію шоу-румом та виробничими цехами особисто провів генеральний директор Андрій Острогруд.
І, вже традиційно, на флагштоку «Київгуми» замайорів прапор рідної країни гостей.


