«Агро-2019»: результати та досягнення
10.06.2019

З 4 по 7 червня «Київгума» брала участь у виставці «Агро-2019». Ця подія є чи найважливішою для агропромислового комплексу нашої країни. Цього року ми презентували вироби для тваринництва різного призначення: соски для випоювання телят та козенят, молочні трубки з гуми та ПВХ, покриття для корівників. Треба відмітити, що крім стандартних розмірів у нашому асортименті через місяць з’являться ще й покриття великих розмірів. Також була представлена й лінійка виробів як для сільгосптехніки (ущільнювачі, манжети, кільця та прокладки різних розмірів), так і для обладнання (кульки для обмолоту зерна, більні пальці та ін.).

На виставці ми також представили на широкий загал нові різнокольорові протиковзні накладки на сходинки. Не лишилися без уваги й побутові рукавички нашого виробництва. Зокрема, фермери, які вже мали можливість придбати їх та використати у побуті, розповідали, що в них надзвичайно зручно працювати, що вони витримують багато циклів використання, а також відрізняються від інших міцністю та стійкістю до розривів.

Багато уваги відвідувачі приділяли й іншим виробам нашого підприємства, а саме діелектричним килимам, рукавицям, шлангам для поливу, побутовим килимам, технічним пластинам тощо.

Маємо впевненість, що завдяки участі у подібних заходах нашому підприємству вдасться знайти багато потенційних клієнтів серед великих тваринницьких комплексів, невеличких сільських господарств, ветеринарних аптек та зоомагазинів.

Цього року ми плануємо взяти участь іще в декількох виставках, тож чекайте відповідних анонсів.

Останні новини
Дані успішно відправлені