Екскурсія на «Київгуму» для освітян
14.12.2018

13 грудня «Київгума» вкотре відчинила свої двері для охочих ближче познайомитися з нашою діяльністю. Цього разу на підприємство завітали члени всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Ми провели освітянам ознайомчу екскурсію, в ході якої розповіли їм про історію нашого підприємства, наше становлення, розвиток й економічні успіхи, а також про відмінні соціальні умови, які ми змогли організувати для своїх працівників.

Члени асоціації відвідали шоу-рум, де мали змогу оглянути наш товарний асортимент. Вони активно цікавилися усіма видами продукції «Київгуми», відзначали її високу якість та привабливий дизайн. Після того ми продемонстрували нашим гостям деякі виробничі процеси. Освітяни з захопленням сприйняли екскурсію на безпосереднє виробництво гумової продукції та постійно ставили питання щодо найрізноманітніших нюансів їх виготовлення.

Екскурсія на «Київгуму», без сумніву, сподобалась усім нашим гостям. Ми отримали від них чимало позитивних відгуків та захоплених коментарів.

Ми завжди відкриті для гостей. Чи не щомісяця ми проводимо екскурсії не тільки для партнерів, але й для молоді та активних представників громадськості. Тим самим, ТОВ «Київгума» вкотре підтверджує свій надзвичайно високий рівень як для українського та європейського виробничого підприємства.

Останні новини
Дані успішно відправлені