Фармацевтична пробка: працюємо над досконалістю
05.09.2019

ТОВ «Київгума» завжди наполегливо працює над вдосконаленням своєї продукції. Саме завдяки беззаперечній якості наших товарів ми не тільки стали лідером галузі в Україні, а й змогли осягнути ринки 29 країн світу. Втім, ми не збираємося зупинятися на цих показниках та прагнемо, щоб продукція «Київгуми» стала впізнаною для мешканців ще багатьох країн. Саме для цього ми маємо працювати над тим, щоб якість наших товарів відповідала вимогам міжнародних стандартів.

Одним з найважливіших напрямків роботи нашого підприємства є виготовлення фармацевтичної пробки: сьогодні її можна побачити при купівлі медпрепаратів в нашій країні а також у флаконах з ліками в багатьох інших державах. З метою вдосконалення якості цієї продукції ми запросили на «Київгуму» одразу трьох висококваліфікованих та надзвичайно досвідчених спеціалістів з Китаю: представника компанії «Китайкосмос», виробника фармацевтичної пробки та наладчика обладнання для миття пробок.

Незважаючи на те, що всі ці експерти мають доволі різні напрямки діяльності, нас з ними об’єднала одна спільна мета – зробити фармацевтичну пробку «Київгуми» найкращою! І звісно ж, реалізація поставленої цілі потребує важкої та кропіткої роботи, до якої долучилися всі інженерні та технічні служби. Налаштування будуть проходити в «ударному» режимі, протягом п’яти днів без вихідних!

Отож щиро дякуємо не тільки партнерам з Китаю, а й нашим колегам, фахівцям та керівникам за їхні вміння, знання та ентузіазм! Переконані, що наші зусилля принесуть беззаперечну користь і фармацевтична пробка від «Київгуми» буде знана як найкраща в світі!

Останні новини
Дані успішно відправлені