«Київгума» виконала умови контракту з Міністерством оборони
26.12.2018

У грудні «Київгума» завершила поставки по контракту з Міністерством оборони щодо поставки аптечок медичних загально військових індивідуальних. Тим самим нам вдалося вчасно виконати свої зобов’язання перед військовим сектором країни!

Зараз наше підприємство вкладає надзвичайно багато зусиль у розвиток виробництва засобів тактичної медицини. «Київгума» впевнено тримає пальму першості серед українських виробників не тільки цієї категорії продукції, але й гумотехнічних виробів, медичних і фармацевтичних товарів з гуми, латексу й силікону, ТЕП, ПВХ, та інших композитних матеріалів.

Якість продукції ТОВ «Київгума» підтверджена сертифікатами міжнародного рівня TUV ZUD та TUV Austria. Зокрема, наші аптечки медичні для військових потреб повністю відповідають стандартам НАТО. І хоча вимоги до наповнення аптечок дуже високі та суворі, нам вдалося виготовити по-справжньому високоякісні засоби тактичної медицини. Отож більшість товарів, які входять до комплектації аптечки, виготовлені безпосередньо на нашому підприємстві.

Сподіваємося, що в майбутньому наша співпраця з Міністерством оборони буде такою ж плідною. Вже два роки ТОВ «Київгума» є постачальником якісних виробів для потреб вітчизняних військовослужбовців, отож ми сподіваємося на продовження вже перевіреного часом партнерства

Останні новини
Дані успішно відправлені