«Київгума» стала лауреатом Премії СУП-2019!
18.12.2019

«Київгума» здобула перемогу в номінації «Високі стандарти ведення бізнесу» Премії СУП-2019 від Спілки українських підприємців! Урочиста церемонія нагородження лауреатів відбулася вчора у столичному Freedom event hall.

Ця подія позиціонується як щорічна відзнака найбільш успішних компаній України, що стали відмінним прикладом для інших підприємств. Переможців у дванадцяти номінаціях обирає неупереджене журі: галузеві експерти та члени Ради директорів СУП. Їхньою метою є безпристрасне оцінювання безлічі аспектів ділової діяльності кожного з номінантів.

Наше підприємство опинилося серед номінантів одразу двох нагород: «Рушій розвитку регіону» та «За високі стандарти ведення бізнесу». Саме остання номінація і принесла нам перемогу! Ми отримали таку високу відзнаку за свою найкращу ділову репутацію. Експерти відзначили, що саме ТОВ «Київгума»  ідеально дотримується стандартів комплаєнсу та доброчесності. Тим самим Спілка українських підприємців вкотре підтвердила, що наше підприємство заслужено користується такою високою довірою як українських, так і іноземних партнерів та споживачів.

Висловлюємо щиру вдячність СУП за визнання! Впевнені, що й у наступному році ми продовжимо досягати нових висот. Тож тримаємо заданий курс і надалі!

 

Останні новини
Дані успішно відправлені