«Київгума» знову в Німеччині: світова виставка «А+А» триває!
06.11.2019

Київгума» постійно  стежить за сучасними технологіями, інноваціями  та тенденціями у своїй галузі, а особливо на міжнародному ринку. Тож сьогодні представник нашої компанії відвідав  світову виставку в сфері охорони праці “А+А”, яка проходить з 5 по 8 листопада  в Дюссельдорфі.

Виставка «А+А» проводиться кожні 2 роки, починаючи з 1954 р. Сьогодні «А+А» – це  найбільший міжнародний форум засобів індивідуального захисту, виробничої безпеки та охорони праці і здоров’я на робочому місці. Експозиція та розмах виставки вражає. Цього року тут представлені понад 1900 експонентів з 63 країн світу.

Серед величезного списку найменувань продукції “Київгуми” є також засоби індивідуального захисту, які дуже актуальні для даного форуму. Це діелектричні рукавички, килимки, боти та галоші. Високий інтерес з боку потенційних партнерів викликали наші діелектричні рукавички. Були проведені переговори з рядом компаній з Німеччини, Канади, Нідерландів, Польщі, Франції та досягнуті попередні домовленості про подальшу співпрацю.

В цілому, порадувало ставлення іноземних компаній до українського виробника – продукція нашої компанії конкурентна та на неї є попит на міжнародному рівні.

Тож “Київгума” на вірному шляху!

А тим часом чекайте новин  з Баку, де сьогодні розпочалась міжнародна медична виставка «Medinex-2019», в якій ми приймаємо участь!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останні новини
Дані успішно відправлені