Мембранне полотно 0,6 мм: знову вперше в Україні, і знову «Київгума»
23.04.2021

Раді повідомити, що асортимент продукції «Київгуми» поповнився ще однією новинкою – мембранним полотном (прогумована тканина) з товщиною 0,6 мм. Першою в Європі компанією, яка розробила технологію виробництва мембранного полотна, була французька фірма Effbe. Тепер, вдосконаливши власні технологічні процеси, і ми змогли виготовити полотно товщиною 0,6 мм і досягти рівня якості першого європейського виробника. І зробили це знову перші в Україні. До цього найтонша прогумована тканина українського виробництва мала не менше 0,8 мм в розрізі.

Мембранне полотно виготовляється неформовим способом у процесі вулканізації і має найширшу сферу застосування – від інжекторних систем до насосів та лічильників газу. Ми виготовляємо полотно  в кліматичному виконанні УХЛ категорії 4 по ГОСТ 15150, тож воно має відмінні експлуатаційні характеристики при температурі від -40 ºС до + 50ºС.

Підтримуйте вітчизняне виробництво, купуйте український продукт – ми невтомно працюємо, щоб ринок гумових виробів України задовольняв найвимогливіших клієнтів.

Останні новини
Дані успішно відправлені