На ТОВ «Київгума» пройшло виїзне засідання Президії Київської ТПП

14 квітня 2015 року у місті Бровари на підприємстві ТОВ «Київгума» Київська торгово-промислова палата провела виїзне засідання Президії, де мала змогу розглянути ряд питань та ознайомитись зі станом справ, обмінятись інформацією, виявити шляхи співпраці. У заході взяли участь Генеральний директор ТОВ «Київгума» Андрій Острогруд, президент ТПП України Геннадій Чижиков, президент КТПП Микола Засульський, начальник управління промисловості та інноваційної політики КМДА Анатолій Баган, Броварський міський голова Ігор Сапожко, а також керівники інших підприємств-членів Палати.

Стан справ на підприємстві, яке впевнено займає передові позиції серед вітчизняних підприємств хімічної промисловості, справило позитивне враження на всіх учасників заходу.

 

Екскурсія територією підприємства

 

             Було відмічено, що ТОВ «Київгума» володіє позитивним досвідом перебазування великого промислового об’єкту з Києва до м. Бровари, що може бути корисним для інших підприємств – членів Палати. Завдяки йому Київська область на сьогоднішній день впевнено утримує перше місце серед регіонів з соціально-економічного розвитку, а також є лідером із залучення інвестицій.

2

Відвідування виробничих дільниць

          Гості були ознайомлені з виробництвом різноманітних виробів підприємства.

3

Засідання президії Київської ТПП в конференм-залі

 

За словами президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова на прикладі ТОВ «Київгума» можна зрозуміти, які проблеми сьогодні доводиться вирішувати нашим імпортерам. «Я хотів би подякувати Миколі Васильовичу та членам президії Київської ТПП за послідовність у просуванні того, що необхідно місту, області та всій нашій країні – це наполегливе просування промислової політики. Останнім часом всі чомусь стали забувати про те, що Україна була і залишається дуже сильною промисловою державою як на карті колишнього Радянського Союзу, так і сьогодні вона має прекрасні перспективи в Європі. Насамперед, це стосується величезного потенціалу машинобудівного, конструкторського та інтелектуального. І те, що ми сьогодні робимо, – маленький, але дуже важливий крок до того, щоб об’єднавши зусилля палат, міської адміністрації та Верховної Ради, вже цього року прийняти чітку і ясну стратегію промислової політики. На прикладі цього підприємства можна зрозуміти, з якими проблемами стикаються підприємства-імпортери», – підкреслив Геннадій Чижиков.

4

 

Під час засідання Президії підприємство ТОВ «Київгума» отримало почесний диплом за активну діяльність по сприянню розвитку програмних та статутних завдань Київської ТПП.

Маємо надію на продовження наших взаємних відносин, в тому числі і в налагодженні зв’язків з іншими членами Палати.

Дані успішно відправлені