ТОВ «Київгума» вчергове підтвердила якість – пройшла наглядовий аудит
09.11.2020

Не зважаючи на пандемію і всесвітній локдаун – наше підприємство невпинно працює над тим,  щоб і надалі бути конкурентноспроможними на міжнародному ринку.

9-го листопада, вже не вперше, до нас завітала аудиторка сертифікаційного органу TUV Austria Hellas – Марія Калогіру, яка перевірила на відповідність системи менеджменту якості виробництва медичних виробів вимогам стандарту ENISO 13485:2016.

Зміцнення конкурентноспроможності та міжнародне визнання беззаперечної якості продукції завжди було для нашого підприємства пріорітетним. З цією метою «Київгума» постійно проводить сертифікацію системи менеджменту якості та проходить міжнародні аудити.

Наглядовий аудит – традиційний формат, який вкотре успішно пройшло наше підприємство, підтвердивши отриманий нами сертифікат. Ми продемонстрували аудиторці: належне дотримання стандартів на всіх етапах проектування, розроблення та виробництва медичних виробів.

Також пані Марія Калогіру відмітила, що за цей рік ми врахували та виконали всі рекомендації щодо покращення та удосконалення вже існуючої системи управління якості у відповідності з європейськими вимогами.

Сертифікати TUV Aystria за стандартом EN ISO 13485 є гарантією високої якості продукції. Їх наявність значно розширює наші можливості виходу на світовий ринок.

Дякуємо за допомогу проходження наглядового аудиту нашим партнерам – компанії «МНС Груп».

Останні новини
Дані успішно відправлені