Партнери з Франції на «Київгумі»
02.10.2019

Першого жовтня на ТОВ «Київгума» знову завітали представники французької групи компаній MICHAUD Export – менеджер по закупівлям Анна Марія Галевич та менеджер з якості Маттіс Рале. Ця компанія має надзвичайно великий досвід співпраці з підприємствами багатьох країн світу. Основним напрямком діяльності MICHAUD Export є реалізація діелектричної продукції та електрообладнання.

Спеціалісти MICHAUD Export відвідали «Київгуму» вже втретє. Кожен їхній приїзд ставав для нас своєрідним аудитом: перший візит був знайомством з метою вивчення наших можливостей, другий – чіткою інспекцією наших технологій та контролю якості виробів. А вже під час нового візиту між нами були досягнуті домовленості зі співпраці щодо поставок діелектричних рукавиць нашого виробництва! Представники MICHAUD Export відзначили, що з часів їхнього минулого візиту якість нашої продукції стала ще вищою та на власні очі переконалися в тому, що діелектричні рукавиці від ТОВ «Київгума» повністю відповідають чинним міжнародним стандартам.

Новий візит дав нам змогу не тільки підтвердити вже встановлені домовленості, а й обговорити можливість партнерства щодо поставки інших виробів для індивідуального захисту. Дякуємо французьким партнерам за візит та висловлюємо впевненість в успішності подальшої співпраці.

Останні новини
Дані успішно відправлені