Премія ім. М. Кравця знайшла свою переможницю
21.07.2022

Ось уже 27 років ми робимо свій внесок у розвиток країни, підтримуючи нашу талановиту молодь. Цьогоріч, дякуючи нашим захисникам, ми змогли продовжити започатковану ще у 1995 році традицію нагороджувати випускників Національного університету “Києво-Могилянська академія” за практичний внесок у розбудову України.

Сьогодні премію імені Миколи Кравця (саме таку назву відзнака отримала у 2005 році, коли справу Миколи Кравця, ставши генеральним директором «Київгуми», продовжив Андрій Острогруд) отримала випускниця магістерської програми «Хімія» факультету природничих наук Вікторія Носач.

Дослідження Вікторії присвячене вирішенню актуальної та важливої для України нині проблеми – виробництва різних видів палива і пального за допомогою гетерогенного каталітичного процесу гідрогенізації ненасичених вуглеводнів за участі недорогих і ефективних вуглецевмісних нанокомпозитних каталізаторів.

Звучить дуже «хімічно», чи не так? Однак нам було особливо приємно відзначити саме роботу Вікторії, адже хімія – це наша галузь, і таких випускників ми також завжди раді вітати у своїй компанії!

Щиро віримо, що премія мотивує і допоможе не зупинятися на досягнутому. Високоосвічена молодь, здатна створювати – ось майбутнє нашої країни! І ми за майбутнє!

Останні новини
Дані успішно відправлені