Студенти КНУТД на екскурсії на Київгумі
03.03.2023

Після дуже тривалої паузи сьогодні Київгума знову відчинила свої двері для студентів. На екскурсію на наше підприємство завітали студенти факультету хімічних та біофармацевтичних технологій Київського національного університету технологій та дизайну – КНУТД.

 Київгума – одне з небагатьох великих підприємств хімічної галузі в нашому регіоні з понад 90-річною історією. Тож ми радо ділимося своїм досвідом з майбутніми спеціалістами. Окрім того, екскурсія на наше підприємство – це можливість для студентів скласти об’єктивне уявлення про майбутню професію.

 Сьогодні студенти активно цікавилися виробничими технологіями, ставили питання щодо історії підприємства, його розвитку. І вже не вперше наші відвідувачі дивувалися неймовірному асортименту виробів, які виготовляє наше підприємство.

 Київгума завжди відкрита для талановитої молоді. Ми раді бачити у своєму колективі не лише досвідчених спеціалістів, а й випускників чи студентів останніх курсів. Впевнені, що наша компанія зможе стати не лише найкращим роботодавцем, але й місцем фахового та кар’єрного зростання перспективних молодих спеціалістів.

Останні новини
Дані успішно відправлені