Такома в Броварах – на «Київгумі»
22.08.2019

21 серпня «Київгума» вже вдруге зустрічала гостей з Такоми (Вашингтон) – американського міста-побратима Броварів. Цього разу делегацію очолила Вікторія Вудардс – мер міста Такоми.

Два роки тому мер міста Бровари, Генеральний директор «Київгума» та керівники декількох броварських підприємств відвідали Такому, де підписали Договір співпраці між нашими містами. Отож, цей візит став зустрічним. Разом зі своїми колегами пані мер зробила нашому місту надзвичайно важливий подарунок: новий рятувально-медичний автомобіль, аналогів якому немає напевно не тільки в усій Київській області, а й в Україні.

Американська делегація мала доволі насичений графік, який включав наради з представниками Броварської адміністрації, візити до кількох підприємств та організацій Броварів і навіть поїздку до Чорнобильської зони. Звісно ж, вони не могли не відвідати й «Київгуму», яка є найбільшим броварським підприємством, та одним з найбільших платників податків в місті.

Спочатку американці побували у шоу-румі нашого підприємства, де на власні очі ознайомилися з продукцією, що ми виробляємо. Після того їм влаштували невелику екскурсію підприємством, де вони побачили чіткий та злагоджений процес виготовлення грілок, спринцівок, дитячих пустушок та багатьох інших товарів. Гості виявляли непідробну зацікавленість продукцією  «Київгуми» і вся екскурсія супроводжувалася їхніми захопленими вигуками.

Під час зустрічі наші представники розповіли про потенціал «Київгуми» та про можливість нашої співпраці з американськими компаніями. Також обговорювався досвід й переваги співпраці між великим бізнесом та міською владою.

Впевнені, що гості з США отримали безліч позитивних емоцій від теплого та дружнього знайомства з нашим підприємством. Дякуємо за візит та чекаємо на нові зустрічі!

Останні новини
Дані успішно відправлені