ТОВ «Київгума» отримала сертифікати Європейського Союзу на рукавички діелектричні
29.09.2020

ТОВ «Київгума» закінчила процес сертифікації та отримали СЕ сертифікати від уповноваженого органу SATRA на рукавички діелектричні класу 0 та 1 категорій R, C для ринку ЄС. Наші діелектричні рукавички пройшли всі необхідні випробування. Визнано, що властивості, характеристики, технічна документація, маркування та упаковка, відповідають вимогам європейських стандартів EN 420: 2003 +A1 2009 та EN 60903:2003 (IEC60903:2014) та вимогам Регламенту ЄС на засоби індивідуального захисту (Regulation 2016/425).


«Всі фахівці нашого підприємства доклали чимало зусиль, часу (майже 1,5 року!) і нарешті отримали підтвердження того, що наша продукція відповідає європейським вимогам і не поступається продукції європейських виробників», – зазначив начальник технічного відділу Максим Лук’янов.

Також, за словами директора з розвитку виробництва та впровадження інновацій Володимира Кріпкого, допомогу у підготовці технічної документації надали фахівці Державної установи «Офіс з просування експорту України».

Наша діелектрична продукція, у тому числі діелектричні рукавички, користується попитом не тільки в Україні, а й в країнах Європи. До виробництва цієї продукції та її якості підприємство ставиться з особливою увагою. Адже життя та здоров’я людей, які користуються нашою продукцією, є для нас пріорітетним.

Тож підприємство не зупиняється та працює над тим, щоб отримати всі необхідні підтвердження якості та надійності. На черзі – підготовка до сертифікації для ринку ЄС килимів діелектричних.

Останні новини
Дані успішно відправлені