ТОВ «Київгума» стали співзасновниками Громадської спілки «БіоМедЗахист»
10.09.2020

На початку вересня наше підприємство стало одним із засновників Громадської спілки «БіоМедЗахист». Мета цієї спілки – об’єднання зусиль для забезпечення біологічної та антиінфекційної безпеки українців.

До складу спілки, крім  ТОВ “Київгума”, також увійшли: ТОВ “ТК-Медзахист”, ТОВ “Група Венето”, ТОВ “ОЛТЕКС”, ТОВ “Сангін”, ТОВ “ЮАСафеті”, ПрАТ “Трикотажна фабрика “РОЗА”.

«Діяльність спілки “Біомедзахист” направлена на розбудову професійних зв’язків з лабораторіями, лікарями, експерт­ами у сфері виробництва медичних виробів та засобів індивідуального захисту, – розповідає член правління ГС “Біомедзахист”, директор з продажів ТОВ “Київгума” Олександр Жученко. Основними проблемами для реалізації продукції:

  • Неточні технічні завдання для публічних закупівель;
  • Економічно необґрунтована очікувана вартість продукції при публічних закупівлях;
  • Відсутність належної підтримки з боку держави;
  • Присутність фальсифікату на ринку тощо.

Спілка займається вирішенням цих питань, працює над виробленням спільної позиції у сфері виробництва, щоб достукатись до держави.  Крім того, “Біомедзахист” має намір вступити до Асоціації “Укрлегпром”, задля успішного досягнення спільних інтересів. Головним завданням спілки є боротьба з COVID-19. Оскільки ТОВ “Київгума” має потужний досвід у виробництві засобів індивідуального захисту європейської якості –  ми готові ділитися своїм досвідом та співпрацювати з державою в цьому напрямку».

Наразі Україна має потужного вітчизняного виробника, який готовий забезпечити високоякісним медичним одягом, розробленим за європейським стандартом якості.

Останні новини
Дані успішно відправлені