Назад
Ущільнювачі гумові для віконних систем

Важливе місце у виробництві фірмових виробів займають різноманітні за призначенням ущільнювачі, які використовуються в багатьох сферах народного господарства. Ці вироби виготовляються на сучасній лінії безперервної вулканізації німецької фірми «Rubicon». Повна автоматизація та комп’ютеризація технологічного процесу забезпечує можливість випуску високоточних ущільнювачів з досить складною геометричною формою. Вся оснащення проектується і виготовляється власними службами підприємства, що дозволяє досить швидко і якісно реагувати на потреби ринку. Гумові ущільнювачі виготовляються з мелених сумішей чорного кольору на основі етиленпропіленового каучука (міжнародна назва EPDM).

Такі суміші забезпечують високу озоностійкість деталей, а також мають високі експлуатаційні характеристики в діапазоні температур від – 40оС до 80 оС. Ущільнювачі випускаються за технічними вимогами викладеними у відповідних кресленнях на кожен вид деталі. Ущільнювачі покриті спеціальною високоякісною силіконової емульсією, яка полегшує монтаж ущільнювачів у віконні системи і забезпечує додатковий захист від старіння. Гумові ущільнювачі намотуються на котушки по 350 або 450 м (залежно від конфігурації і ваги профілю) і вкладаються в картонні короби.

Вся продукція виготовляється на сучасному високоточному обладнанні, що забезпечує стабільність розмірів і якість. На ущільнювачі є гігієнічний висновок інституту екогігієни і токсикології МОЗ України.

УЩІЛЬНЮВАЧІ ДЛЯ ВІКОННИХ СИСТЕМ ТИПУ «REHAU», «SALAMANDER», «ALUPLAST», «VEKA», «ADOPEN»

Срок експлуатації: не менше 10 років

    Задати питання

    [recaptcha]

    Дані успішно відправлені