«Велика Кишеня» на «Київгумі»: наші нові гості
25.02.2019

22 лютого «Київгума» знову зустрічала гостей. Цього разу до нас завітали менеджери торговельної мережі «Велика Кишеня». Метою приїзду стало більш тісне знайомство між нашими компаніями, адже ми вже більше двох років перебуваємо в активній та плідній співпраці.

«Велика Кишеня» є одним з найбільших партнерів «Київгуми» у реалізації дитячої продукції та деяких виробів побутового призначення.

Представникам «Великої Кишені» влаштували цікаву екскурсію підприємством. Спочатку, як ведеться, їм продемонстрували шоу-рум, де більш детально ознайомили з нашим товарним асортиментом та розповіли про історію та досягнення «Київгуми». Наші партнери з цікавістю розглядали продукцію та ділилися про неї виключно приємними враженнями. Звісно ж, особливу цікавість у них викликали товари для малюків, а також вироби побутового призначення.

Не менше захоплення гостей викликав й огляд виробничих потужностей підприємства, адже далеко не часто вдається на власні очі побачити такий цікавий та чітко налагоджений процес виробництва гумової продукції.

Представники торгових мереж України не вперше відвідують наше підприємство. Так нещодавно ми влаштовували екскурсію для гостей з ТЦ «Епіцентр». Подібні візити позитивно впливають на відносини з нашими партнерами, адже це допомагає їм ближче познайомитися з асортиментом, переконатися у якості продукції та у виконанні всіх технологічних норм при її виготовленні, а також виокремити нові товари, котрі були б цікаві для споживачів.

Ми щиро дякуємо партнерам з «Великої Кишені» за візит! Впевнені, що це більш тісне знайомство лише допоможе нам зміцнити партнерські стосунки та в подальшому ще активніше розширяти поле для співробітництва.

Також підкреслимо, що «Київгума» завжди відкрита для візитів всіх своїх партнерів. Чекаємо на вас у гості!

Останні новини
Дані успішно відправлені