«Можливість відчути себе потрібним важливіша за будь-які гроші…»
17.01.2019

Уже більше двох років ТОВ «Київгума» дає роботу Богданові – броварському хлопчині з обмеженими фізичними можливостями. Ми вже давно знайомі з хлопцем і з його мамою та надаємо йому можливість відчути себе частиною великого підприємства. Ми щомісяця привозимо йому на обрізку фурнітуру для пустушок, аби він зміг відчути себе повноцінним робітником.

Мама Богдана, Ніна Принцівна, розповідає, що такі люди, як її син, чи не найбільше страждають саме від своєї незатребуваності:

«У нашому місті абсолютно нереально знайти роботу для людини з особливими потребами. До повноліття вона ще комусь потрібна, а ось після про неї майже усі забувають. Більшість наших дітей відчувають до себе цілковиту байдужість суспільства. Навіть якщо вдається здобути середню чи вищу освіту – все одно влаштуватися на роботу практично неможливо.

Богданові пощастило набагато більше. Наша родина давно знайома з одним із представників міськвиконкому, який, свого часу, і допоміг нашому сину в пошуках невеличкої зайнятості. В цьому нас погодилася підтримати «Київгума».

Звичайно ж, хлопець отримує набагато менше навантаження, аніж його колеги, які працюють на підприємстві у звичайному режимі. Проте і він, і його мама визнають, що навіть за таких умов робота, бува, видається не зовсім простою, зважаючи на зір та дещо порушену координацію рухів хлопця. Тим не менш, Богдан завжди з ентузіазмом береться за роботу, а інколи йому в цьому допомагає й мама. Спільна праця, яка проходить у безперестанних розмовах, йде лише на користь й без того відмінним стосункам між матір’ю та сином.

Богдан каже, що під час роботи він постійно робить перерви на відпочинок. Зосередитися йому допомагає й улюблена музика, яку він вмикає під час праці. Стимулом для хлопця є й те, що абсолютно усі зароблені кошти він може витрачати особисто на себе. Так, нещодавно він зміг придбати собі смартфон своєї мрії.

Ніна Принцівна говорить, що вони з сином щиро вдячні «Київгумі» за можливість отримати зайнятість у такому зручному для них режимі. По-перше, Богдан працює вдома, у комфортному для себе середовищі. По-друге, він має можливість самостійно вибудовувати для себе робочий графік, зважаючи на своє самопочуття.

«Я навіть не можу уявити, що ми б робили, якби у Богдана не було шансу отримати зайнятість. І справа тут навіть не у доходах: можливість відчути себе потрібним важливіша за будь-які гроші. Я прекрасно розумію, що підприємство має клопіт зі щотижневими перевезеннями і що на це йдуть відповідні затрати. Ми щиро вдячні підприємству «Київгума» за те, що вони готові йти назустріч таким особливим людям»,  ̶  зізнається пані Ніна.

 «Київгума» завжди ставила собі за мету соціальну орієнтованість. Наше підприємство сумлінно виконує свої обов’язки перед державою щодо працевлаштування людей з обмеженими можливостями. Так ми даємо можливість кожній людині відчути себе по-справжньому потрібною. Ми, зі свого боку, також дуже вдячні Богданові за те, що він виявляє бажання працювати та будемо допомагати йому в цьому й надалі. Щиро зичимо йому міцного здоров’я та успіхів!

 

Останні новини
Дані успішно відправлені