Як часто треба заміняти ущільнювачі для притвору вікон і балконних дверей?
21.11.2018

Усі ми хочемо, щоб наші вікна прослужили дійсно довго і якісно. Для того щоб цього домогтися, за ними потрібно постійно доглядати. Зокрема, продовжити термін служби вікна допомагає своєчасна заміна ущільнювачів. Давайте ж розберемося, як часто потрібно їх міняти і чи можна зробити це самостійно.

Усього для вікон застосовують два види ущільнювачів: перші використовуються безпосередньо для ущільнення склопакета, а другі   ̶  для ущільнення притвору.

Заміна ущільнювачів, призначених для склопакетів, повинна виконуватися виключно фахівцями. Ущільнювачі даного виду витримують тривалу експлуатацію, рівну гарантійному терміну використання.

Інша справа  ̶  ущільнювачі для притвору. Вони частіше піддаються механічному впливу, а тому й зношуються вони набагато швидше.

Вирішуючи, коли саме потрібно змінювати ущільнювачі притворів вікон і балконних дверей, варто орієнтуватися на місцевість, в якій розташований сам будинок. Якщо вона відносно тиха, змінювати ущільнювач потрібно раз на п’ять або навіть десять років.

Інша справа  ̶  будинки, навколо яких спостерігається постійний рух: будівництва, автомагістралі і т.д. В таких умовах пластикові вікна частенько починають сифонити, що також можна виправити заміною ущільнювача. Якщо ви проживаєте в будинках, що стоять в такій людній місцевості, рекомендуємо встановлювати нові ущільнювачі приблизно раз на три роки, залежно від їх актуального стану.

ТОВ «Київгума» презентує високоякісні ущільнювачі для притвору вікон. У нашому асортименті є ущільнювачі, виготовлені з ТЕП і гуми (EPDM). Вони дозволяють захистити вікно від продування та вологи і створюють високу звукоізоляцію. Ущільнювачі поставляються в бухтах по 350-450 метрів, а також в упаковках по 12 метрів для тих, хто збирається їх замінити самостійно. Придбати ущільнювачі можна в мережі гіпермаркетів «Епіцентр», «Нова Лінія» і в інтернет-магазині «Rozetka.ua»

Останні новини
Дані успішно відправлені