Не лише робимо європейський продукт, працюємо по-європейськи!
15.03.2021

«Київгума» розпочала свою діяльність далеких 90 років тому. В ті часи ще мало хто взагалі замислювався про екологічність своєї діяльності. Нині ж, не лише кожен свідомий громадянин, але й кожен відповідальний бізнес докладає чималих зусиль, щоб зробити свою діяльність максимально безпечною і для людей, і для довкілля.

«Київгума» – це підприємство, яке не лише працює в Броварах, ми живемо в Броварах. Адже чимало наших співробітників – броварчани. І нам, як жителям цього міста і цієї країни не байдуже, в якому середовищі будемо жити ми і ще багато поколінь «нас».

На шляху до максимально ефективного використання ресурсів і зменшення навантаження на довкілля ми зробили ще один крок – «Київгума» розпочала співпрацю з Центром ресурсоефективного і чистого виробництва. Згідно з затвердженою програмою, спеціалісти своєї галузі допоможуть нашому підприємству у вирішенні питань з підвищення економічної ефективності виробництва, зниження виробничих ризиків для людей та більш чистого виробництва шляхом розробки та реалізації технічних заходів.

Концепція РЕЧВ (методика) розроблена фахівцями Програми Організації Об’єднаних Націй з довкілля (ЮНЕП) та Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО). Розраховуємо, що завдяки плідній співпраці з Центром РЕЧВ «Київгума» зможе знизити показники споживання ресурсів, від яких безпосередньо залежить собівартість продукції та покращення умов праці.

Це наш свідомий вибір і ми раді, що на теренах нашої держави є організації, які готові надати усю необхідну підтримку українським підприємцям у питаннях екологічності та енергоефективності.

Останні новини
Дані успішно відправлені