Про зміни стандартів маркування діелектричних рукавичок
14.08.2020

Підприємство ТОВ «Київгума» – виробник із 90-річним досвідом роботи. Наша діелектрична продукція, у тому числі діелектричні рукавички, користується попитом не тільки в Україні, а й в країнах Європи. До виробництва цієї продукції та її якості підприємство ставиться з особливою увагою. Адже життя людей, які користуються нашою продукцією, є для нас пріорітетним. Кожна рукавичка класів 00, 0 та 1 перед упаковуванням проходить спеціальні випробування, в тому числі перевірку діелектричних властивостей підвищеною напругою. Далі перевірені рукавички маркують та упаковують в герметичну індивідуальну непрозору упаковку, фасують в картонні коробки, які заклеюють брендованим скотчем «Київгума». Вироби, які не пройшли випробування, йдуть на переробку.

Згідно вимог діючої нормативно-технічної документації (НПАОП 40.1-1.07-01 (ДНАОП 1.1.10-1.07-01) Правила експлуатації електрозахисних засобів)  періодичність проведення перевірки  рукавичок діелектричних  1 раз на 6 місяців. Цей термін необхідно розраховувати від дати первинної перевірки, що вказана на маркуванні кожної рукавички (дата виготовлення – місяць – рік). Наявність окремого штампу про проходження випробувань нормативно-технічною документацією не передбачено.

Також, кожна партія рукавичок, що відвантажується споживачам (дистриб’юторам, мережам чи приватним особам), супроводжуються сертифікатом (паспортом) якості, в якому зазначені результати випробувань та інформація щодо відповідності вимогам НТД (нормативної – технічої документації).

На фото представлені 3 варіанта маркування:

1. Маркування, що наносилося на рукавички з 06.03.2019 року. Маркування містить: символ «подвійний трикутник» – згідно ІЕС 60417-5216 «Придатний для роботи під напругою», розмір рукавичок, клас, категорія А, серійний номер (номер партії), дата виготовлення (місяць – рік), знак відповідності Технічному регламенту. Рукавички випускалися згідно ТУ У 6-00152253-002-94.

2. Маркування, що наноситься на рукавички з 18.05.2020 року по теперішній час. Маркування містить: товарний знак (торгівельна марка) та найменування виробника, сайт виробника, найменування виробу, символ «подвійний трикутник» – згідно ІЕС 60417-5216 «Придатний для роботи під напругою», клас, категорія R, C, розмір рукавичок, серійний номер (номер партії), дата виготовлення, (місяць – рік), знак відповідності Технічному регламенту, номер відповідного стандарту Міжнародної електротехнічної комісії (ІЕС 60903:2002), символ «Ознайомлення з інструкціями для застосовування». Маркування – у відповідності з ДСТУ EN 60903:2017. Рукавички випускаються згідно стандарту ДСТУ EN 60903:2017 та відповідають Технічному регламенту засобів індивідуального захисту.

3. Маркування, для рукавичок діелектричних, що призначені для ринку ЄС, пройшли сертифікацію в уповноваженому Європейському органі, мають знак СЕ.

ТОВ «Київгума» перший та єдиний виробник діелектричних рукавичок в Україні. Тому ми не тільки слідкуємо за їх якістю, а й задаємо тренд – удосконалюємо наші технології. Так, нещодавно розпочали випускати гумові діелектричні рукавички на тканинній основі. Тканинна основа краще фіксує руку та значно приємніша по відчуттях, ніж просто контакт з латексом. Переважно використовується під час робіт при низьких температурах середовища.

Останні новини
Дані успішно відправлені