На Київгумі відбулася екскурсія для студентів
27.03.2024

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Сьогодні фахівці нашої лабораторії провели практичний семінар для майбутніх випускників Національного технічного університету України «КПІ ім. Ігоря Сікорського» і Київського національного університету технологій та дизайну.

Директор з якості Дмитро Бормотов розповів молодим спеціалістам як працює наша лабораторія фізико-механічних і хіміко-аналітичних випробувань, яке обладнання маємо в своєму арсеналі, які ключові показники контролюємо на кожному етапі та багато іншого.

Студенти також знайомилися безпосередньо з виробничим етапом – яка роль технолога, коли суміш потрапила у серійне виробництво, на яких етапах потрібно перевіряти відповідність напівфабрикату чи готового виробу заявленим параметрам, як уцілому і як поетапно відбувається виробництво конкретного продукту та багато іншого.

Власна акредитована лабораторія і висококваліфіковані фахівці – це те, чим ми пишаємося і завдяки чому наше підприємство займає високі позиції у своїй ніші. Саме тому ми завжди раді вітати у своїй команді молодих спеціалістів хімічної галузі. Не шукаємо готових рішень, а вкладаємо у розвиток своїх фахівців усі знання і досвід, які маємо. Результат такої роботи – сильна команда, яка працює на результат компанії!

 

Latest news
Successfully sent data